ONK Mühendislik HAKKIMIZDA

 


ONK Mühendislik Limited Şirketi 1989 yılında "Kaya Elektroteknik" Ünvanı ile ticaret hayatına başlamıştır. Ticari soğutma ve klima sektörlerinde endüstriyel soğutma grupları ve yardımcı ekipmanları, klima sistemleri ve yardımcı ekipmanları satışı, satış sonrası hizmetler proje ve uygulama konularında başarılı çalışmalara imza atmıştır. 

 

1996 yılında "Osman Nuri Kaya Isıtma Soğutma Klima" ünvanı ile 2006 yılında da "ONK Mühendislik Isıtma Soğutma Klima İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti." ünvanı ile çalışma hayatına devam etmektedir.

 

ONK Mühendislik Ltd. Şti. konfor ve endüstriyel amaçlı ısıtma, soğutma, havalandırma, nemlendirme nem alma, klima sistemleri, ilgili sistemlerin otomasyon bileşenleri satış ve proje, konfor ve endüstriyel amaçlı soğutma, havalandırma, nemlendirme nem alma sistemleri satış sonrası hizmetler, mekanik tesisat proje ve taahüt konularında faaliyet göstermektedir.

 

Ürün Gamı

Mono split, multi split, VRV-VRF klima sistemleri, kombi cihazları, duvar tipi sıcak su kazanları, yer tipi sıcak su kazanları, boylerler, buhar kazanları, brülörler, buhar jeneratörleri, su soğutma grupları ve yardımcı ekipmanları, kanal, çatı, duvar tipi fanlar, klima santralleri ve yardımcı ekipmanları, sucak su apareyleri, fan-coil cihazları, yer ve duvar tipi ısıtma ve soğutma konvektörleri, yerden ısıtma tesisat ekipmanları, güneş enerjisi sistemleri, hava kaynaklı ısı pompaları, toprak ve su kaynaklı ısı pompaları, fotovoltaik elektrik üreteçleri ve yardımcı ekipmanları, ısı geri kazanım cihazları, kalorimetre ve payölçer istasyonları, konfor tipi, ticari tip ve endüstriyel tip soğutma ve klima sistemleri için yedek parça ve aksesuarlar. Tüm ürünlere ait otomasyon bileşenleri ve sıcak su, soğuk su, buhar, gaz ve hava tesisatları için tesisat bileşenleri.

 

Hizmet Verdiği Sektörler

Yönetim binaları, iş merkezleri, okullar, sosyal tesisler, mağazalar, sağlık yapıları, tekstil sektörü, kapalı havuzlar, villa ve konutlar, fabrikalar, endüstri tesisleri, yemek ve gıda üreticileri, restoranlar.

 


ONK Mühendislik Isıtma Soğutma Klima ve İnş. Ltd. Şti. Adres: 61 Sok. No:1/C  Bornova İZMİR Tel: 0232 374 44 55 e-mail: info@onkmuhendislik.com

Web Tasarımı: Egebilgi